wtorek, 20 lipca 2010

Podsumowanie (286)Mój udział w projekcie "Nasze Stawy" zbliżył się do końca.
Oczywiście, że będę tam zaglądał, że bywał będę tam... .
Nie da się przecież tak z dnia na dzień zrezygnować z kawałka lepszego świata.
- Niemniej jednak projekt jest zakończony.

W okresie dwóch miesięcy, prawie codziennie od 14 maja do 17 lipca na łamach "Obserwatora Toruńskiego" w 33 notkach zamieszczonych zostało około 150 zdjęć... .
Tylko tyle i aż tyle.

Średnio to około 5 zdjęć na jeden zapis w pamiętniczku... . Teraz kiedy projekt (z przyczyn ode mnie niezależnych) dobiegł końca tam bardziej cieszy fakt, że być może pojawią się następcy.

Pamiętajmy o tym, że witryna "Ratujmy Nasze Stawy" (www.stawy.net) nadal działa! To właśnie w tym miejscu na bieżąco monitorowana jest sytuacja wokół "Naszych Stawów". Są tam nie tylko obszerne sprawozdania z bieżącego rozwoju sytuacji w obronie "Naszych Stawów" (ostatnio raczej zasmucające) , ale jest również galeria fotograficzna do której warto zaglądać a być może i zamieszczać w niej swoje zdjęcia.

Mocnym akcentem w utrwalaniu tego co odchodzi zapisuje się najnowsza akcja naszych regionalnych mediów. Portal MM TORUŃ (http://www.mmtorun.pl/artykul/ratujmy-nasze-stawy-167296.html oraz "Gazeta Pomorska" zorganizowały KONKURS FOTOGRAFICZNY poświęcony "Naszym Stawom". Kto może niech bierze w nim udział!
Rano i w nocy, do południa i po, w słońcu i w deszczu - tam zawsze jest ciekawie!

Po raz ostatni zaprasza

Obserwator Toruński

Podziel się