sobota, 1 grudnia 2007

Znaki naszego czasu (54)

Myślę, że nie powinieneś się tutaj zatrzymywać. Więcej nawet! Powiem Ci w zaufaniu nie zatrzymuj się tutaj wcale, bo... . Domyślasz się co może Ciebie spotkać jak mnie nie posłuchasz?!

No i co ci z tego uparciuchu przyjdzie jeśli będziesz tutaj stał?! Kłopoty tylko. Czyżbyś nie wiedział, że to jest ślepa ulica?! To przecież tobie nie wolno tu wjeżdżać. Jeśli jednak masz stosowne zezwolenie (Czy aby na pewno ważne na ten obszar?) to możesz wkroczyć na ten teren, ale pamiętaj: wolno ci być tutaj tylko tylko "od i do".

Czyżbyś mimo moich ostrzeżeń chciał się koniecznie tu zatrzymać?! To ZAPŁAĆ. ...ale pamiętaj, że my za nic nie odpowiadamy - zatrzymałeś się przecież na własną odpowiedzialność!

cc

Widzisz, że tutaj nie wolno ci się zatrzymać? Nawet na chwilę. Oczywiście, że masz prawo skręcić sobie w prawo albo w lewo! ...ale na pewno nie wolno ci jechać na wprost.

Czy pamiętasz, ze mamy XXI wiek i jesteś człowiekiem wolnym? Pamiętasz? No to możesz sobie pojechać na wprost. Albo lepiej nie. Zatrzymaj się, ale jak teraz już wiesz, jest to możliwe za stosowną opłatą. No i oczywiście na własną odpowiedzialność! Jeśli jednak pojedziesz do przodu to pamiętaj: za chwilkę i tak musisz komuś ustąpić.

cc

I pamiętaj: wszystko ma swój.Podsumowanie.
Obywatelu! Znaj swoje miejsce: rusz głową.
...i nie bądź taki pacjent!

c

Podziel się