Pokazywanie postów oznaczonych etykietą tracz nurogęś. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą tracz nurogęś. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 12 marca 2012

Mistrz nurkowania (849)

Ten nur naprawdę rozrabiał!
Pływał pod nosem co raz to brawurowo dając w głębiny... .
Po wielokroć.






A loża szyderców spokojnie, aczkolwiek ironicznie patrzyła na wyprawiane brewerie... .
- Nie takie rzeczy już się widziało!

niedziela, 11 marca 2012

A więc wiosna! (848)

Trąbią o tej wiośnie i trąbią, aż w końcu bierzesz się w garść i wychodzisz
jej szukać. A zimno tak, że ząb na ząb nie trafia... .
- I stawy zamarznięte są.



No to idziesz nad tą Wisłę, (bo niby gdzie indziej?) bo tam to zawsze
jakiś ptak powinien się trafić.
- No, ale akurat dzisiaj i tutaj pustowato było.



Aż tu naraz nad głową... .



W chwilę potem coś z wody wyskoczyło, się pokazało coś!



Czupurne takie.



Pozwolą Państwo, że przedstawię: tracz nurogęś (Mergus merganser).



Tak rozpoczęła się Wiosna.
- Witamy!

Podziel się