sobota, 21 stycznia 2017

MENTOR CUP 2017 - 2/3 (1745)Drugi dzień pobytu na zawodach (12.01.) pozwolił na zauważenie zawodników nie tylko perfekcyjnych technicznie!
Pokazywali nie tylko doskonałe podnoszenia, i piruety, ale także prezentowali wysoko opanowaną taneczność i sztukę aktorską.

Tak, tych zwrotów w odniesieniu do łyżwiarstwa na lodzie też się niedawno nauczyłem.


Była okazja porozmawiać z rosyjskim trenerem. Mówił o niezwykłej popularności tego sportu w Rosji, o katorżniczych treningach, o zabijającej wprost u nich konkurencji.Ponoć te ekstremalne warunki i wymagania jakie stawia się tam przed zawodnikami nieznane są na europejskich treningach czy zawodach... . Na toruńskich zawodach widać było, że mają tego niezłe efekty!

Przy okazji uwaga techniczna: robienie zdjęć na lodowisku okazało się być nie lada wyzwaniem tak dla sprzętu jak i fotografa.
- No i było wachlowanie kadrami, obiektywami i ustawieniami :-)A wszystko po to, żeby teraz można było popatrzeć i podziwiać.W TVP SPORT wczoraj pokazywano obszerne fragmenty wydarzenia, a w Necie można znaleźć transmisje z każdego dnia. Szczegółowe.


1 komentarz:

landung pisze...

Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

An Thái Sơn với website anthaison.vn chuyên sản phẩm máy đưa võng hay máy đưa võng tự động tốt cho bé là địa chỉ bán máy đưa võng giá rẻ tại TP.HCM và giúp bạn tìm máy đưa võng loại nào tốt hiện nay.

Podziel się