środa, 13 stycznia 2010

Znużenie (106)> Witam wszystkich, jako nowożeńcy szukamy studia profesjonalnego. Czy może ktoś mi takie polecić? Zależy nam najbardziej, aby tła zdjęć były malowane na ścianach nie na papierze i tylko zmieniane co chwilę.
Nie mam i mieć nie będę takiego studia! Proszę zostawić mnie w spokoju z tymi "swoimi" pomysłami na życie. Nie rozumiem ich! Mam własne sposoby jak spędzić swój czas.Tła me wyświetlam na monitorze co pewnie jest jeszcze gorzej. W Fotoszopie kadruję i ostrzę
żeby tła były jeszcze prostsze. Najlepiej jednak mi gdy trzeba malować nic. Zabieram trzecie oko i. Prawdziwe mury, woda i przyroda. I ludzie. Najważniejsi są Oni.- Panu już więcej napojów nie sprzedam! Pan nie tylko mało wybrednym rymem operuje ale i wygląda mi na mało trzeźwego niestety.

Proszę Pani! Powyżej dawek aptecznych ja nigdy nic nie spożywam! Jak żaba wody, to tylko raz na trzy lata sobie pozwalam... . Faktem jest, że obecnie w związku z daleką drogą do lata znużony trochę nieco jestem. To i język mi się ochoczo rączo plącze.
To tym bardziej Panu nie sprzedam!

A czy ja chciałem coś kupić?!

Hi!Hi Przeczytałem sobie na pewnym rosyjskim forum:
"Реальность есть иллюзия, вызваная отсуствием пива."

Podziel się