piątek, 27 kwietnia 2018

Warsztaty portretowe: LUDZIE 2/2 (1966)

Uczestnicy warsztatów uczyli się pilnie, rozwiązując zagadnienia doskonale znane zawodowcom.

Jak kierować pracą modelki, jak opracowywać zdjęcia, który aparat (z właściwym obiektywem!) i do jakiego projektu fotograficznego  wybrać... .

Wasz wysłannik nie miał takich dylematów! Mając swoje cele na zajęciach - nie będąc ograniczony przerabianym programem -  mogłem się skupić na tym co dla mnie było najważniejsze.

Zapowiadamy program przerobiono w całości, a jeśli tego tutaj nie widać (a nie widać!) to raczej sprawa własnego podejścia.

Mimo skomplikowanej materii odkrywano nowe sposoby na opracowywanie zdjęć, będąc zaskakiwanymi nowymi technikami i oprzyrządowaniem modyfikującym światło.

Tym szkoleniem toruński oddział ZPAF umocnił się na czołowej pozycji wśród lokalnych inicjatyw promujących profesjonalne  podnoszenie kultury wizualnej.

Twarzą warsztatów był Jakub Kazimierczyk, znany youtuber i szkoleniowiec. Towarzyszyli mu specjaliści promujący sprzęt takich marek jak: OLYMPUS (aparaty, obiektywy, akcesoria), WACOM (tablety), EPSON (drukarki), EIZO (monitory i osprzęt kalibrujący do nich).

Ogólnie mówiąc: się działo!


Brak komentarzy:

Podziel się